lat|eng
Насловна   >   Млађе пионирке/1. степен   >   ЖКК Агрос Баскет - ЖКК Визура
(51406) 19.11.2017
Млађе пионирке/1. степен
ЖКК Агрос Баскет
43
ЖКК Визура
40
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
19.11.2017
18:30:00
Доситеј Обрадовић (Опово)
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5