lat|eng
Насловна   >   Пионирке/1. степен   >   ЖКК Гирл Баскет - КЖК Партизан 1953
(51525) 15.01.2018
Пионирке/1. степен
ЖКК Гирл Баскет
68
КЖК Партизан 1953
65
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
15.01.2018
19:15:00
Доситеј Обрадовић (Опово)
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5