lat|eng
Насловна   >   Јуниорке/1. степен   >   ЖКК Кнежевац Кијево - ЖКК Арт Баскет
(51802) 12.11.2017
Јуниорке/1. степен
ЖКК Кнежевац Кијево
57
ЖКК Арт Баскет
44
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
12.11.2017
20:15:00
14. Октобар
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5