lat|eng
Насловна   >   Јуниорке/1. степен   >   ЖКК Карабурма - ЖКК Радивој Кораћ
(51815) 09.12.2017
Јуниорке/1. степен
ЖКК Карабурма
24
ЖКК Радивој Кораћ
63
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
09.12.2017
12:20:00
Бора Станковић
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5