lat|eng
Насловна   >   Јуниорке/1. степен   >   КЖК Партизан 1953 - ЖКК Кнежевац Кијево
(51844) 25.02.2018
Јуниорке/1. степен
КЖК Партизан 1953
53
ЖКК Кнежевац Кијево
28
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
25.02.2018
15:25:00
Бора Станковић
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5