lat|eng
Насловна   >   Пионири/Квалитетна лига   >   КК Жарково - КК Рас
(51862) 17.11.2017
Пионири/Квалитетна лига
КК Жарково
61
КК Рас
78
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
17.11.2017
19:00:00
Хала спортова Жарково
Стефан Ћалић, Душан Марчетић. Делегат: Никола Томић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5