lat|eng
Насловна   >   Пионири/Квалитетна лига   >   КК Рас - КК Визура
(51867) 19.11.2017
Пионири/Квалитетна лига
КК Рас
66
КК Визура
76
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
19.11.2017
20:45:00
Спортски центар Раковица
Марко Пауновић, Павле Шипка. Делегат: Александар Толић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5