lat|eng
Насловна   >   Пионири/Квалитетна лига   >   КК Младост - КК Жарково
(51868) 19.11.2017
Пионири/Квалитетна лига
КК Младост
98
КК Жарково
42
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
19.11.2017
18:20:00
Хала Пинки
Стефан Ћалић, Боривоје Ружић. Делегат: Ђорђе Илић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5