lat|eng
Насловна   >   Пионири/Квалитетна лига   >   КК Визура - КК Младост
(51874) 26.11.2017
Пионири/Квалитетна лига
КК Визура
71
КК Младост
105
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
26.11.2017
13:30:00
Хала Визура Спорт
Марко Симић, Огњен Ћурчић. Делегат: Александар Кнежевић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5