lat|eng
Насловна   >   Пионири/Квалитетна лига   >   КК Црвена Звезда МТС - КК ИБЦ
(51882) 01.12.2017
Пионири/Квалитетна лига
КК Црвена Звезда МТС
89
КК ИБЦ
45
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
01.12.2017
20:15:00
Баскет Цитy
Павле Шипка, Немања Кривокућа. Делегат: Зоран Ружић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5