lat|eng
Насловна   >   Пионири/Квалитетна лига   >   КК Беовук 72 - КК Жарково
(51886) 09.12.2017
Пионири/Квалитетна лига
КК Беовук 72
70
КК Жарково
60
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
09.12.2017
13:20:00
Хала Пинки
Драган Јаковљевић, Боривоје Ружић. Делегат: Слободан Тодоровић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5