lat|eng
Насловна   >   Пионири/Квалитетна лига   >   КК Земун Фитофармација - КК Младост
(51887) 09.12.2017
Пионири/Квалитетна лига
КК Земун Фитофармација
62
КК Младост
73
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
09.12.2017
11:20:00
Хала Пинки
Драган Јаковљевић, Боривоје Ружић. Делегат: Слободан Тодоровић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5