lat|eng
Насловна   >   Пионири/Квалитетна лига   >   КК Младост - КК Бањица Мега
(51892) 16.12.2017
Пионири/Квалитетна лига
КК Младост
75
КК Бањица Мега
80
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
16.12.2017
18:20:00
Хала Пинки
Стефан Ћалић, Немања Ковачевић. Делегат: Зоран Ружић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5