lat|eng
Насловна   >   Пионири/Квалитетна лига   >   КК Визура - КК Беовук 72
(51894) 16.12.2017
Пионири/Квалитетна лига
КК Визура
75
КК Беовук 72
60
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
16.12.2017
12:45:00
Хала Визура Спорт
Душан Марчетић, Павле Шипка. Делегат: Михајло Костић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5