lat|eng
Насловна   >   Пионири/Квалитетна лига   >   КК Земун Фитофармација - КК Визура
(51898) 24.12.2017
Пионири/Квалитетна лига
КК Земун Фитофармација
89
КК Визура
74
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
24.12.2017
19:20:00
Хала Пинки
Душан Марчетић, Петар Милановић. Делегат: Никола Шошкић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5