lat|eng
Насловна   >   Пионири/Квалитетна лига   >   КК Бањица Мега - КК Жарково
(51899) 23.12.2017
Пионири/Квалитетна лига
КК Бањица Мега
94
КК Жарково
48
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
23.12.2017
21:00:00
Хала Мега Фацторy
Саша Крсмановић, Павле Шипка. Делегат: Слободан Каличанин

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5