lat|eng
Насловна   >   Пионири/Квалитетна лига   >   КК Визура - КК Бањица Мега
(51906) 14.01.2018
Пионири/Квалитетна лига
КК Визура
62
КК Бањица Мега
86
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
14.01.2018
14:30:00
Хала Визура Спорт
Немања Радовић, Павле Шипка. Делегат: Зоран Ружић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5