lat|eng
Насловна   >   Пионири/Квалитетна лига   >   КК Младост - КК Земун Фитофармација
(51952) 11.03.2018
Пионири/Квалитетна лига
КК Младост
82
КК Земун Фитофармација
66
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
11.03.2018
19:20:00
Хала Пинки
Стефан Ћалић, Немања Радовић. Делегат: Зоран Ружић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5