lat|eng
Насловна   >   Пионири/Квалитетна лига   >   ШКК Звездара - КК Земун Фитофармација
(51980) 16.04.2018
Пионири/Квалитетна лига
ШКК Звездара
40
КК Земун Фитофармација
67
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
16.04.2018
21:30:00
Мајка Југовића
Душан Марчетић, Павле Шипка. Делегат: Ненад Радосављевић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5