lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Квалитетна лига   >   КК Земун Фитофармација - КК Младост
(51982) 30.10.2017
Јуниори/Квалитетна лига
КК Земун Фитофармација
70
КК Младост
71
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
30.10.2017
20:30:00
Хала Пинки
Стефан Ћалић, Душан Марчетић. Делегат: Горан Радовановић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5