lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Квалитетна лига   >   КК Визура - КК ИБЦ
(51983) 31.10.2017
Јуниори/Квалитетна лига
КК Визура
99
КК ИБЦ
65
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
31.10.2017
15:00:00
Хала Визура Спорт
Драган Јаковљевић, Немања Кривокућа. Делегат: Александар Кнежевић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5