lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Квалитетна лига   >   КК Жарково - КК Земун Фитофармација
(51987) 05.11.2017
Јуниори/Квалитетна лига
КК Жарково
62
КК Земун Фитофармација
74
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
05.11.2017
20:20:00
Хала спортова Жарково
Драган Јаковљевић, Петар Крал. Делегат: Александар Толић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5