lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Квалитетна лига   >   КК Младост - КК Визура
(51991) 05.11.2017
Јуниори/Квалитетна лига
КК Младост
79
КК Визура
63
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
05.11.2017
18:20:00
Хала Пинки
Душан Марчетић, Павле Шипка. Делегат: Милан Раденковић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5