lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Квалитетна лига   >   КК Визура - КК Жарково
(51994) 11.11.2017
Јуниори/Квалитетна лига
КК Визура
86
КК Жарково
94
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
11.11.2017
12:30:00
Хала Визура Спорт
Никола Стошић, Петар Крал. Делегат: Милан Раденковић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5