lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Квалитетна лига   >   КК Борац Земун - КК Абба (Барич)
(51997) 12.11.2017
Јуниори/Квалитетна лига
КК Борац Земун
69
КК Абба (Барич)
77
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
12.11.2017
16:00:00
Саобраћајна школа
Марко Стрика, Милош Јоксимовић. Делегат: Бојан Драшкић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5