lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Квалитетна лига   >   КК Визура - ШКК Звездара
(52005) 29.11.2017
Јуниори/Квалитетна лига
КК Визура
64
ШКК Звездара
69
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
29.11.2017
16:30:00
Хала Визура Спорт
Љубомир Марковић, Марко Шошкић. Делегат: Никола Томић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5