lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Квалитетна лига   >   КК Борац Земун - КК Младост
(52008) 27.11.2017
Јуниори/Квалитетна лига
КК Борац Земун
69
КК Младост
86
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
27.11.2017
21:40:00
Хала Пинки
Драган Јаковљевић, Огњен Ћурчић. Делегат: Михајло Костић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5