lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Квалитетна лига   >   КК Торлак - КК ИБЦ
(52009) 25.11.2017
Јуниори/Квалитетна лига
КК Торлак
52
КК ИБЦ
75
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
25.11.2017
16:00:00
Хала Велефарм (Торлак)
Петар Крал, Немања Илић. Делегат:

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5