lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Квалитетна лига   >   КК Визура - КК Слодес
(52013) 07.12.2017
Јуниори/Квалитетна лига
КК Визура
74
КК Слодес
78
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
07.12.2017
16:00:00
Хала Визура Спорт
Драган Јаковљевић, Марко Симић. Делегат: Александар Толић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5