lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Квалитетна лига   >   КК Младост - КК Торлак
(52015) 02.12.2017
Јуниори/Квалитетна лига
КК Младост
62
КК Торлак
54
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
02.12.2017
18:20:00
Хала Пинки
Марко Шошкић, Немања Илић. Делегат: Никола Шошкић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5