lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Квалитетна лига   >   КК Слодес - ШКК Звездара
(52017) 09.12.2017
Јуниори/Квалитетна лига
КК Слодес
91
ШКК Звездара
69
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
09.12.2017
10:50:00
Хала Слодес
Милош Стојановић, Огњен Ћурчић. Делегат: Никола Томић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5