lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Квалитетна лига   >   КК Визура - КК Борац Земун
(52025) 16.12.2017
Јуниори/Квалитетна лига
КК Визура
86
КК Борац Земун
75
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
16.12.2017
14:30:00
Хала Визура Спорт
Данило Петковић, Павле Шипка. Делегат: Михајло Костић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5