lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Квалитетна лига   >   КК Земун Фитофармација - КК Абба (Барич)
(52036) 14.01.2018
Јуниори/Квалитетна лига
КК Земун Фитофармација
86
КК Абба (Барич)
81
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
14.01.2018
16:20:00
Хала Пинки
Никола Милорадовић, Немања Ковачевић. Делегат: Горан Радовановић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5