lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Квалитетна лига   >   КК Визура - КК Баск
(52037) 14.01.2018
Јуниори/Квалитетна лига
КК Визура
94
КК Баск
59
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
14.01.2018
17:00:00
Хала Визура Спорт
Немања Радовић, Боривоје Ружић. Делегат: Зоран Ружић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5