lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Квалитетна лига   >   КК Жарково - КК Торлак
(52083) 11.03.2018
Јуниори/Квалитетна лига
КК Жарково
98
КК Торлак
37
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
11.03.2018
16:30:00
Хала спортова Жарково
Марко Шошкић, Павле Шипка. Делегат: Звездан Јанковић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5