lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Квалитетна лига   >   КК Визура - БКК Раднички
(52085) 10.03.2018
Јуниори/Квалитетна лига
КК Визура
89
БКК Раднички
68
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
10.03.2018
10:00:00
Хала Визура Спорт
Драган Јаковљевић, Александар Савић. Делегат: Зоран Ружић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5