lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Квалитетна лига   >   КК Младост - КК Баск
(52087) 11.03.2018
Јуниори/Квалитетна лига
КК Младост
108
КК Баск
46
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
11.03.2018
17:20:00
Хала Пинки
Стефан Ћалић, Драган Јаковљевић. Делегат: Александар Кнежевић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5