lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Квалитетна лига   >   КК Визура - КК Абба (Барич)
(52109) 15.04.2018
Јуниори/Квалитетна лига
КК Визура
103
КК Абба (Барич)
91
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
15.04.2018
12:30:00
Хала Визура Спорт
Петар Крал, Павле Шипка. Делегат: Милан Раденковић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5