lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Квалитетна лига   >   БКК Раднички - КК Торлак
(52111) 14.04.2018
Јуниори/Квалитетна лига
БКК Раднички
91
КК Торлак
61
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
14.04.2018
16:15:00
Спортски центар КЛ
Филип Балешевић, Филип Конатар. Делегат: Милан Раденковић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5