lat|eng
Насловна   >   Кадети/Квалитетна лига   >   БКК Раднички - КК Беовук 72
(52142) 26.11.2017
Кадети/Квалитетна лига
БКК Раднички
58
КК Беовук 72
76
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
26.11.2017
13:20:00
Спортски центар КЛ
Немања Кривокућа, Никола Видаковић. Делегат: Урош Чукић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5