lat|eng
Насловна   >   Кадети/Квалитетна лига   >   КК Жарково - КК Беко
(52149) 09.12.2017
Кадети/Квалитетна лига
КК Жарково
59
КК Беко
51
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
09.12.2017
17:20:00
Хала спортова Жарково
Стефан Ћалић, Немања Ковачевић. Делегат: Никола Томић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5