lat|eng
Насловна   >   Кадети/Квалитетна лига   >   КК Слодес - КК ИБЦ
(52150) 09.12.2017
Кадети/Квалитетна лига
КК Слодес
73
КК ИБЦ
83
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
09.12.2017
12:50:00
Хала Слодес
Милош Стојановић, Огњен Ћурчић. Делегат: Александар Толић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5