lat|eng
Насловна   >   Кадети/Квалитетна лига   >   БКК Раднички - КК Чубура
(52164) 23.12.2017
Кадети/Квалитетна лига
БКК Раднички
72
КК Чубура
85
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
23.12.2017
12:20:00
Спортски центар КЛ
Саша Крсмановић, Павле Шипка. Делегат: Слободан Каличанин

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5