lat|eng
Насловна   >   Јуниори/2. лига   >   КК Нови Београд 7 - КК Астра
(52264) 25.11.2017
Јуниори/2. лига
КК Нови Београд 7
43
КК Астра
75
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
25.11.2017
11:45:00
10. Гимназија
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5