lat|eng
Насловна   >   Јуниори/2. лига   >   КК Борча - КК Нови Београд 7
(52283) 16.12.2017
Јуниори/2. лига
КК Борча
61
КК Нови Београд 7
47
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
16.12.2017
17:20:00
Јован Ристић
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5