lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Регионална лига   >   КК Скадарлија - КК Мондо Баскет
(52472) 10.03.2018
Јуниори/Регионална лига
КК Скадарлија
66
КК Мондо Баскет
68
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
10.03.2018
12:45:00
Спортска гимназија (Стари Град)
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5