lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Регионална лига   >   КК Мондо Баскет - КК Пробаскет
(52493) 14.04.2018
Јуниори/Регионална лига
КК Мондо Баскет
95
КК Пробаскет
68
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
14.04.2018
16:20:00
Бранко Радичевић (Батајница)
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5