lat|eng
Насловна   >   Јуниори/Регионална лига   >   КК Земун Фитофармација 2 - КК Сопот
(52627) 15.04.2018
Јуниори/Регионална лига
КК Земун Фитофармација 2
36
КК Сопот
38
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
15.04.2018
20:15:00
Хала Пинки
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5