lat|eng
Насловна   >   Кадети/2. лига   >   КК Скадарлија - КК Веба Баскет
(53710) 15.04.2018
Кадети/2. лига
КК Скадарлија
67
КК Веба Баскет
64
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
15.04.2018
11:20:00
Спортска гимназија (Стари Град)
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5