lat|eng
Насловна   >   Пионири/Регионална лига   >   КК Гро-Баскет - КК Рас 2
(54312) 23.12.2017
Пионири/Регионална лига
КК Гро-Баскет
53
КК Рас 2
62
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
23.12.2017
12:40:00
Средња школа (Гроцка)
Није дефинисано, Није дефинисано. Делегат: Није дефинисано

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5